Türklerin Gözde Türk Evlilik Sitesi

Üyelerinin tamamına yakınının Türklerin olduğu Türk evlilik sitesi eş adayınızla tanışmanız için en iyi seçenek. Sen de uzun soluklu bir ilişki ya da evlilik peşindeysen, milyonlarca üyemiz arasından aradığın kişiyi bulmak hiç zor olmayacak.

Türk Evlilik Sitesinde İlk Tanışma

Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta mahremiyet. Türk Evlilik sitesinde tanıştığınız ve konuşmaya başladığınız adayla kendiniz ve karşınızdakiyle ilgili çok mahrem konulara girmeden, karşınızdakinin cevap vermek istemediği konularda ısrarcı olmadan, daha çok iş hayatınız, günlük hayatta uğraştığınız, yapmaktan zevk aldığınız şeyler vb. konularda konuşmanız daha doğru olur. Konuşma esnasında karşınızdakinin tepkilerini ölçerek sizi ne kadar önemsediğini ve saygı duyduğunu belirleyebilirsiniz.

Karşınızdaki aday hakkında öğrenmek istediğiniz bir sürü şey olacaktır. Ancak bunları saygı çerçevesinde, sıkmadan, seviyeyi aşmadan sorarsanız ilişkinizin sağlığı açısından iyi olur. Bu konularda dikkatsiz davranmak karşınızdakinin size olan ilgisini kaybetmesine neden olup ilişkinizi başlamadan bitirebilir. Bu yüzden her iki taraf da özel ayrıntılara girmek için birbirine süre tanımalı ve karşılıklı güven kazanıldıktan sonra bu konuları konuşmalıdır.

Türk Evlilik Sitesinde Bulduğunuz Eş Adayınızla İlk Buluşma

Birbirinizi ilk kez göreceğiniz için buluşmaya giderken bakımlı ve temiz görünmeniz çok önemlidir. Böylece karşınızdaki kişi buluşmayı önemsediğinizi görecektir. İlk buluşma heyecanlı olabileceğinden, kendinizi rahat hissedebileceğiniz şekilde giyinmelisiniz. Tam buluşma saatinde ya da biraz erken orada bulunmanız, karşınızdakinin kendine saygı duyulduğunu görmesi açısından önemlidir. İlk görüşmeler çoğu zaman uzun sürmediği için buluşma mekanı olarak bir cafe seçebilirsiniz.

Sohbet ederken olabildiğince doğal olun, dürüst cevaplar verin ve çok özel konular yerine daha çok ikinizin de ilginizi çekebilecek şeylerden bahsedin. Karşınızdaki kişiyi özel hayatıyla ilgili sorulara boğmayın. İlk görüşmenin çok uzun sürmesine gerek yoktur, kendinize ve karşınızdakine görüşmeden edindiğiniz izlenimleri değerlendirme süresi verin. Bu değerlendirmelere göre ilişkinizi sürdürmek istiyorsanız, görüşmelere devam edebilirsiniz. Adaydan elektrik alamadığınızı ya da size uygun olmadığını düşünüyorsanız, karşınızdakini incitmeden ona bu durumu izah edin. Bu süreçten sonra Türk evlilik sitesinden kendinize uygun eş adaylarını aramaya devam edebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s